ישיבה נכונה בעבודה היא המפתח לפתרון של הרבה כאבים ומחושים.

בימים הקשים האלה, שהמצב הכלכלי בארץ הוא ירוד ומדברים על מתון מרבית החברות רק חושבים אך לצמצם את החוצאות.  יחד אם זה סוף שנה האזרחית מתקרב ומתחילים לתקנין את התקסיב לשנה הבאה. הפתרון הכי קל ונפוץ לקטין את התקציב זה לבטל כל הדרכה שלא מתהייבת לפי החוק. 

50% מהיעדרות מהעבודה – בגלל כאבי גב, צוואר או מחלות פרק שניםים

לפי דו''ח שפירסמו חברת התרופות אבוט לפני שלוש שנים, אחרי שבדקו 25 מדינות אירופאית כולל ישראל, 1 בתוך כל 10 ישראלים סובל מבעיות האלה. זה הסיבה ל50% מהעידרות מהעבודה במשך שלושה ימים ויותר. העלות לטיפול באנשים האלה מוערכת ב- 19 עד 26 מיליארד שקלים בשנה.    

בארצות הברית, יש חוק עבור הדרכת ארגונומיה – כל חברה מעל 10 עובדים חייב לעשות הדרכה כזאת. אז איך זה משפיע פה בארץ? פה זה ישראל ולא ארצות הברית. נכון, אבל יותר ויותר חברות ישראליות היום שייך לחברות אמריקאיות ועקב זה ההברת אם האמריקאית דורשת בדיקה ארגונומי. למשל בין הלקוחות  שלי יש שלושה חברות ששייך ל- Monsanto. הדרישה החברה זה לבצע בדיקה כל שנתיים.

אם עובדים בישיבה, כדאי שיחיה תמיכה לכפות הרגליים בכדי לשבת יציב. אם התמיכה אינו מספקת זה גורם לאי נוחיות, אייפות, קושי לרכז ואפילו כאבי גב או צוואר. תמיכה שאינו מספקת  נעלץ לעובד לעבוד קשה עם הגוף בשביל לשמור על היציבות.

בימים אלה חברות בונות את התוכנית הכלכלית שלהן עבור שנת 2015. זהו דבר לא קל בזמנים בהם המצב  הפיננסי בלתי יציב. כמובן שהמטרה הכי חשובה זה שיהיה רווח נאה בסוף השנה ואם אפשר, שיהיה יותר גדול מהשנה שעברה!. לעיתים קרובות על מנת להשיג את המטרה הזאת חברות מצמצמות את הפעילות שלהן, ובעיקר את ההדרכות שלא חייבים לפי חוק. בנוסף, לא מעט פעמיים כאשר חייבים לקיים פעילות או הדרכה, מנשים לעגל פינות ולעשות דבר מה שניתן יהיה להגיד "עשינו". השאלה היא: האם זאת באמת הדרך לחסוך כסף ולעשות רווח?? 

פרטי התקשרות

שרה גילסון

טלפקס 04-9573997

טלפון נייד 050-9573997

דוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

צור קשר

שם:
Email:
Phone:
Message: